Hakkımızda

SEKMEN MOBİLYA sektöründe çeyrek asrı geçen tecrübesi ile Konya’ da 1991 yılında üretime başlayan SEKMEN MOBİLYA kurulduğu günden itibaren mobilya kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik adımlarıyla ve gelişen teknolojiyle paralel, müşteri memnuniyeti ilkesi ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Mutfak, Banyo, Ev Ofis Dekorasyon alanında Konya ve çevresine hizmet veren SEKMEN MOBİLYA 2015 yılından itibaren Avrupa ülkeleri FRANSA, HOLLANDA ve AFRİKA kıtasına’ da mobilya ihracatına başlamıştır.

Kendi imalatı olan ürünlerle en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla binlerce insana ulaşmayı başarmıştır. Son teknolojiyle masif, lake, lam, kaplama teknikleri kullanılan SEKMEN MOBİLYA‘ da PVC kaplama sistemiyle üretim yapılmaktadır. SEKMEN MOBİLYA kendine ait ürünlerle Konya’da sizlere vermektedir.

SEKMEN MOBİLYA bünyesinde; Mutfak, Vestiyer, Gardrop, Makam Odaları, Sedir  Şark Köşeleri, Salon Dekorasyon, Spor Salonu, Cafe İş Yeri Dekorasyon,  Banyo ve Lavabo dolapları ve bunun gibi evinizin veya iş yerinizin tüm ahşap dekorasyon ihtiyaçlarına cevap verebilen mobilya formlarını içine alan ve sürekli gelişen geniş bir ürün yelpazesini barındırmaktadır.

SEKMEN MOBİLYA; Tasarımı ve Üretimi, disiplinli ve düzenli çalışmaları ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Taahhüt edilen nitelikteki ürünler mutlaka gününde ve büyük bir özenle monte edilmektedir. Teslim sonrasında her türlü garantiyi veren firmamız müşterileri ile sürekli irtibat halindedir. “Firmamız her geçen gün bir sonraki güne daha güvenli bir şekilde hazırlanarak büyümektedir.”

SEKMEN MOBİLYA montaj sonrasında kaynaklanan zarar görme ve her türlü bozulma olaylarına karşı her zaman yanınızda olmakla birlikte üretime başladığı tarihten itibaren yaptığı işlerin arkasında durmaktadır. Sipariş üzerine evinizin veya iş  yerinizin tasarımını ve işlerini özenle ve kaliteli olarak yapmaktayız.

BİZİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN KALACAKSINIZ.